Czyszczenie suchym lodem

Suchy lód

Nowoczesna technologia sprawiła, że w celu wyeliminowania zabrudzeń coraz częściej, stosuje się czyszczenie suchym lodem. Jest to sposób, który poradzi sobie z każdym poprodukcyjnym i naturalnym zabrudzeniem oraz każdą powierzchnią. Czy do czynienia będziemy mieli z kamieniem, ogromnym silosem, maszynami, urządzeniami, robotami przemysłowymi, elewacją budynku, kostką czy klinkierem. MBC wyczyści wszystko, czy to będzie smar, tłuszcz, pleśń, sadza i wiele innych organicznych zanieczyszczeń. Firma ta świadczy mobilne usługi na terenie całego kraju z wykorzystaniem opatentowanej i sprawdzonej technologii, przy użyciu nowoczesnych maszyn GOLD JET. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, ponieważ z innym problemem zgłasza się do nas. Zawsze staramy się odpowiednio dopasować do jego potrzeb, wykorzystując najskuteczniejszy rozmiar granulatu lodu. Zapewniamy, że wykonywane przez nas prace, zadowolą nawet najwybredniejsze osoby. Mamy już w tej dziedzinie spore doświadczenie oraz wielu stałych odbiorców naszych usług, którzy mogą liczyć na rabaty. Gwarantujemy sumienność i terminowość wykonania powierzonego nam zlecenia.

Usuwanie zanieczyszczeń z urządzeń.

Czyszczenie suchym lodem, to nie tylko usuwanie zanieczyszczeń z maszyn i urządzeń. Poradzimy sobie także z nietypowymi elementami, takimi jak: kadłuby jachtów i łodzi, panelami słonecznymi, szafami elektrycznymi, turbinami, transformatorami i wieloma innymi. Prace wykonywane przez naszą ekipę przebiegają sprawnie. Wszystkie powierzchnie zostaną dokładnie wyczyszczone. Nabiorą swojego dawnego blasku a po zabrudzeniach nie będzie śladu. Dojeżdżamy do naszych Klientów wraz z potrzebnym materiałem oraz sprzętem, na terenie całego kraju. Wszyscy Ci, którzy korzystali z usług firmy MBC wiedzą, że można nam zaufać, uzgodnić dogodne warunki cenowe. My chcemy i czynimy wszelkie starania, aby nasz Klient był zadowolony, że skorzystał z naszej oferty i polecił nas swoim znajomym.

Czyszczenie bez użycia środków chemicznych.

Zauważamy, że czyszczenie suchym lodem, bez użycia środków chemicznych, przekonuje coraz więcej osób. Jakby nie było, jest to metoda nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim ekologiczna, chroniąca nasze środowisko naturalne. W dzisiejszych czasach, zwraca się baczną uwagę na niwelowanie zanieczyszczeń. Dlatego wszędzie tam, gdzie to możliwe, unika się środków chemicznych. W firmie MBC także o tym wiedzą. Wychodząc więc naprzeciw ogólnemu trendowi, dbania o naszą planetę, proponując swoim Klientom, nowoczesną innowacyjną metodę, jednocześnie bardzo skuteczną. Suchy lód pokazał, że poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Zapraszamy więc do współpracy. Usługi nasze oferujemy na terenie całej Polski. Mamy już wielu zadowolonych Klientów, którzy powracają ponownie, żeby skorzystać zlecić nam kolejne zadanie.

MAsz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń !

MAsz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń !

Obszar działania:

"lecenia realizujemy na terenie całego kraju oraz Niemiec. Nasze mobilne zespoły zapewniają ciągłość wsparcia również w dni ustawowo wolne od pracy i w godzinach wieczornych. Często korzystamy z tymczasowych baz technicznych, umiejscowionych na terenach wspólpracujących z nami przedsiębiorstw, aby zapewnić sprawność i szybkość reakcji na zgłoszenie. Doskonale wiemy jak cenny i ważny jest dla Państwa czas, dlatego dostosowujemy się do Państwa porzeb i wymogów."

Zapraszamy do kontaktu:

Nasze biuro:
ul. Mazurska 42/6
70-424 Szczecin

biuro@e-mbc.com / tel.: +48 691-691-097 / +48 508-187-025

  • Cennik czyszczenia suchym lodem ustalany jest indywidualnie.
  • Wycena każdego projektu jest bezpłatna.
  • Suchy lód – produkujemy i dostarczamy na terenie całego kraju.

Platforma zakupowa:

Zapraszamy również na naszą platformę zakupową, stworzoną jako wsparcie dla Działów: Zamówień / Technicznych / Serwisu / Utrzymania Ruchu:

„BAZA USŁUG TECHNICZNYCH I ZAOPATRZENIA”

Wspólnie z nami mogą Państwo ulepszyć swój proces zaopatrzenia. Oferujemy odpowiednie rozwiązania i dobre pomysły. Słuchamy. Działamy przemyślanie. Myślimy przyszłościowo. Państwa wyzwania stają się naszymi.

BAZA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG TECHNICZNYCH I ZAOPATRZENIA: Zapraszamy również na naszą stronę MBC Tech, gdzie proponujemy Państwu wsparcie serwisowe w szerokim zakresie oraz bogatą ofertę zaopatrzeniową.