Zastosowania

Suchy lód

W jakich branżach działamy

Mobile Blast Cleaning wdraża innowacyjną technologię Cold Jet m.in. w następujących sektorach gospodarki:

  • SPOŻYWCZYM (m.in. usuwanie tłuszczu, spalenizny, resztek produktów, trudno schodzących zabrudzeń);   
  • ODLEWNICZYM I TWORZYW SZTUCZNYCH (m.in. czyszczenie form z pozostałości produktu, smarów, olejów, kurzu, nalotów rdzy);
  • POLIGRAFICZNYM (m.in. oczyszczanie maszyn z resztek farb, olejów, smarów, kleju);
  • MOTORYZACYJNYM (m.in. czyszczenie silników, podwozia i innych elementów ze smarów, resztek farb, olejów, nalotów rdzy);
  • ENERGETYCZNYM (m.in. czyszczenie silników elektrycznych, szaf sterowniczych, przełączników);
  • LOTNICZYM I ZBROJENIOWYM (m.in. czyszczenie zaczepów holowniczych, podwozia samolotów, pokrywy silników i innych najważniejszych części samolotów, które mogą być czyszczone szybko i bez demontażu podczas przeglądów i remontów);
  • USŁUGI (m.in. odnawianie kostki brukowej, bram, mostów, tynków mineralnych, klinkieru, usuwanie graffiti, gum do żucia, czyszczenie linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń, konstrukcji stalowych, usuwanie szkód popożarowych, renowacja zabytków, czyszczenie kadłubów łodzi, pieców, form, pomników, silników i podwozia pojazdów mechanicznych, zbiorników i silosów oraz wielu, wielu innych). 

MAsz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń !

MAsz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń !

Obszar działania:

"lecenia realizujemy na terenie całego kraju oraz Niemiec. Nasze mobilne zespoły zapewniają ciągłość wsparcia również w dni ustawowo wolne od pracy i w godzinach wieczornych. Często korzystamy z tymczasowych baz technicznych, umiejscowionych na terenach wspólpracujących z nami przedsiębiorstw, aby zapewnić sprawność i szybkość reakcji na zgłoszenie. Doskonale wiemy jak cenny i ważny jest dla Państwa czas, dlatego dostosowujemy się do Państwa porzeb i wymogów."

Zapraszamy do kontaktu:

Nasze biuro:
ul. Mazurska 42/6
70-424 Szczecin

biuro@e-mbc.com / tel.: +48 691-691-097 / +48 508-187-025

  • Cennik czyszczenia suchym lodem ustalany jest indywidualnie.
  • Wycena każdego projektu jest bezpłatna.
  • Suchy lód – produkujemy i dostarczamy na terenie całego kraju.

Platforma zakupowa:

Zapraszamy również na naszą platformę zakupową, stworzoną jako wsparcie dla Działów: Zamówień / Technicznych / Serwisu / Utrzymania Ruchu:

„BAZA USŁUG TECHNICZNYCH I ZAOPATRZENIA”

Wspólnie z nami mogą Państwo ulepszyć swój proces zaopatrzenia. Oferujemy odpowiednie rozwiązania i dobre pomysły. Słuchamy. Działamy przemyślanie. Myślimy przyszłościowo. Państwa wyzwania stają się naszymi.

BAZA SPECJALISTYCZNYCH USŁUG TECHNICZNYCH I ZAOPATRZENIA: Zapraszamy również na naszą stronę MBC Tech, gdzie proponujemy Państwu wsparcie serwisowe w szerokim zakresie oraz bogatą ofertę zaopatrzeniową.